O NAS

Kochamy wszystkie psy - kundelki i te rasowe, bo każdy pies ma w sobie coś wyjątkowego. Z doświadczenia wiemy, że każdego psa da się wychować na mądrego i spokojnego czworonoga - niezależnie od wieku. Czasem zajmuje to troszkę dłużej, ale gdy widzimy radość w oczach opiekunów i ich pupili, to wiemy, że było warto. Często żartujemy, że jesteśmy tylko mostem łączącym was. My dzielimy się praktyczną wiedzą, a Wy osiągacie ogromne efekty w wychowaniu swoich psów.

O TRENERZE + Zdjęcia

Nasz psi trener - Robert, od ponad 30 lat zawodowo zajmuje się pracą z psami, a od ponad 25 lat jest instruktorem wyszkolenia psów użytkowych w Związku kynologicznym w Polsce.

A od kilku lat jest Przewodniczącym Oddziałowej komisji szkolenia psów Związku Kynologicznego w Jeleniej Górze.

Podczas 23-letniej służby z psami w policji zdobył specjalizację kynologiczną w dziedzinie wyszukania materiałów wybuchowych, wyszukiwania środków odurzających, a także specjalizację w dziedzinie osmologii, czyli identyfikacji śladów zapachowych ludzi. Pracował również z psami tropiącymi.

W 2011 roku założył Karkonoski Klub Owczarka Niemieckiego, w którym dzieli się praktyczną wiedzą oraz bierze udział w różnych prelekcjach na temat czworonogów.

W ramach tego stowarzyszenia miał okazję przeszkolić już ponad 1500 psów. Ta liczba robi wrażenie, prawda?

Jest także hodowcą owczarków niemieckich.

Często pomaga różnym instytucjom, np. w szkoleniu psów dla Karkonoskiej Grupy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jeśli ma czas, to bierze udział w zawodach. W roku 2018 został wicemistrzem w tropieniu sportowym, pomimo zdobycia takiej samej liczby punktów co pies na pierwszym miejscu - sędziowie zdecydowali, że pierwsze miejsca otrzyma młodszy wiekiem pies.  Oczywiście nie jest to jego jedyne osiągnięcie, ponieważ w jego domu znajdziesz dziesiątki pucharów.

Współpracował również z producentami filmowymi np. komisja morderstw czy próby kamerowe do filmu wilkołak.

Możliwe, że już go kojarzysz np. z wywiadu w telewizji Polsat oraz z lokalnej telewizji czy prasy.

Często żartuje, że jego największym sukcesem w życiu jest to, że po tylu latach psy jeszcze mu się nie znudziły.