Od kilku lat, a w szczególności od początku pandemii, zauważyłem, że na rynku pojawiło się masę nowych pseudo trenerów, po jednej książce lub kursie.

Z braku doświadczenia robią oni więcej złego, niż dobrego.

Przez co trafiali do mnie właściciele psów, którzy byli sfrustrowani i brakowało im już nadziei na szczęśliwe życie z psem.

Nagrałem te szkolenia, ponieważ wierzę, że mogę wywrzeć pozytywny wpływ na życie innych ludzi. Ten sposób przekazywania wiedzy to dla mnie zupełna nowość, lecz już wiem, że było warto, ponieważ codziennie napływają do mnie podziękowania na Messengerze lub mailowo.

Zdarzały się przypadki, że na moje szkolenia przyjeżdżali ludzie ponad 100 km, ponieważ w ich okolicy nie było trenera potrafiącego im pomóc.

Od czasu pandemii, coraz częściej zaczynały pojawiać się pytania odnośnie tego, czy posiadam kursy online. Chcieli zdobywać wiedzę w domowym zaciszu i ćwiczyć w swojej okolicy, bez potrzeby marnowania czasu na dojazdy.

CO SPRAWIA, ŻE SĄ SKUTECZNE?

Te szkolenia, to wiedza oparta na ponad już 30-letnim doświadczeniu naszego trenera, którą zdobywał na licznych kursach, szkoleniach i seminariach. A przede wszystkim przy szkoleniu opiekunów i ich pupil (było ich ponad półtora tysiąca).

Czy wiesz, że Robert jest na co dzień kierownikiem sekcji wyszkolenia psów w Polskim Związku Kynologicznym w Oddziale w Jeleniej Górze? Dlatego masz pewność, że wiedza zawarta w kursach jest sprawdzona, skuteczna a przede wszystkim nie wyrządzi szkody na psychice Twojego psa.

  • (ikonka) program edukacjny - krok po kroku - doprowadzi Cię do celu.
  • (ikonka) w każdym momencie możesz wrócić do wiedzy zawartej w szkoleniu
  • (ikonka) nie tracisz czasu na dojazdy i trenujesz z psem w domu lub swojej okolicy
  • (ikonka) wykłady merytoryczne oraz nagrania ćwiczeń praktycznych, dzięki którym poczujesz się jak byś była obok
  • (ikonka) otrzymujesz mapę drogową sukcesu + zeszyt ćwiczeń PDF
  • (ikonka) prosta i intuicyjna platforma do nauki zdalnej

Dla kogo są?

Nasze szkolenia przeznaczone są dla opiekunów psów w każdym wieku, którym zależy na tym, aby wychować swojego pupila i zbudować z nim silną więź i relację. Niezależnie czy masz szczeniaczka czy też siedmioletniego psa, te edukacyjne programy będą dla Ciebie odpowiednie. Natomiast jeśli Twoje dziecko uwielbia bawić się z waszym pupilem, to wiedza zawarta w tych materiałach pozwoli mu lepiej dogadać się z psem.

JAKICH METOD NAPEWNO NIE ZNAJDZIESZ W ŚRODKU

Jeśli tak jak my, uważasz, że pies powinien słuchać swojego właściciela dlatego że łączy ich wyjątkowa więź, a nie dlatego, że odczuwa strach przed swoim opiekunem, to możemy Ci zagwarantować, że w tych szkoleniach nie znajdziesz metod awersyjnych, czyli polegających na przemocy i dominacji. Jak to mówią z niewolnika nie ma pracownika.