Z myślą o opiekunach, którzy chcą mądrze wychować swoje psy

Jeśli Twój pies szarpie na smyczy jak ciągnik, a na spacerach całkowicie Cię ignoruje lub po prostu nie radzisz sobie z jego wychowaniem, to czas to skutecznie zmienić.

Czy wiesz, że jeśli poznasz mechanizm działania psiego mózgu, to będziesz w stanie wyszkolić swojego psa nawet 3 razy szybciej?

Często przychodzą do mnie właściciele psów, których trening nie przynosi efektów. Bardzo często okazuje się, że chcieli osiągnąć swój CEL stosując nie właściwe metody - zamiast korzystać z prostych, skutecznych i sprawdzonych rozwiązań, starali się sami wymyślić koło na nowo. 

Czy nie jest lepiej skorzystać z wiedzy doświadczonych behawiorystów, którzy już wielokrotnie pokazali, że pies może być spokojny, grzeczny, a przede wszystkim bezpieczny.

Jeśli chcesz poznać wiedzę i sekrety psich behawiorystów, to poznaj nasze szkolenia, które pomogą Ci dogadać się ze swoim psem. Wreszcie wychowanie psa stanie się dla Ciebie kosmicznie łatwe!

Co jest obecnie Waszym największym wyzwaniem?

Ciągnięcie podczas spacerów

Chcę, aby mój pies był spokojny i przestał szarpać, ponieważ czasami bolą mnie już ręcę i zwyczajnie mam tego dość.

Brak posłuszeństwa na spacerach

Chcę, aby mój pies ZAWSZE przybiegał na przywołanie oraz słuchał się mnie, ponieważ ma do mnie zaufanie - a nie dla tego, że się mnie boi.

Problemy wychowaczne

Chcę nauczyć się jak mądrze wychować mojego psa, ponieważ aktualnie mamy sporo problemów.

Brak bliskiej relacji (więzi) z psem

Pragnę zbudować z moim psem relację opartą na wzajemnym zrozumieniu i zaufaniu

Jak wychować psa, aby zajmowało to jak najmniej czasu, a efekty były widoczne praktycznie z dnia na dzień?

Ponad 30 lat pracy z czworonogami, wypracowałem własną, unikalną metodę szkolenia psów, opierającą się na 3 prostych krokach, dzięki którym psy zaczynają ufać swoim opiekunom i z wielką chęcią z nimi współpracować. Stosując się do poniższych kroków jesteś w stanie w bardzo krótkim czasie pokazać psu na jakim konkretnym zachowaniu Ci zależy.

OPINIE

O NAS

Kochamy wszystkie psy - kundelki i te rasowe, bo każdy pies ma w sobie coś wyjątkowego. Z doświadczenia wiemy, że każdego psa da się wychować na mądrego i spokojnego czworonoga - niezależnie od wieku. Czasem zajmuje to troszkę dłużej, ale gdy widzimy radość w oczach opiekunów i ich pupili, to wiemy, że było warto. Często żartujemy, że jesteśmy tylko mostem łączącym was. My dzielimy się praktyczną wiedzą, a Wy osiągacie ogromne efekty w wychowaniu swoich psów.

BLOG

Poznaj szkolenia, dzięki którym wychowasz psa

Na mądrego, spokojnego i szczęśliwego czworonoga.

ROZSZERZONA 30-DNIOWA GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY